آمادگی آزمون آیلتس 

کارگاه فشرده ی آموزشی در چهار مهارت مختلف 

IELTS مخفف International English Testing System یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی است و هر ساله بیش از ۵/۲ میلیون نفر در این آزمون شرکت می­‌کنند، به این دلیل که نمره ی قبولی در این آزمون ملاک قبولی در خیلی از دانشگاهها ی دنیا، و همچنین گاها ملاک قبولی پرونده ی مهاجرت عزیزان به کشورهای انگلیسی زبان محسوب میشود.

 

در خانه کجاست ما تلاش کردیم تا با کمترین هزینه و وقت برای شما عزیزان بیشترین کمک را در جهت قبولی در آزمون آیلتس فراهم کنیم. لذا کارگاههای آموزشی زیر را بر اساس نیازهای مختلف عزیزان طراحی کردیم.

  • کارگاه آموزشی آنلاین آمادگی آزمون آیلتس - مهارت Writing

  • کارگاه آموزشی آنلاین آمادگی آزمون آیلتس - مهارت Speaking

  • کارگاه آموزشی آنلاین آمادگی آزمون آیلتس - مهارت Reading

  • کارگاه آموزشی آنلاین آمادگی آزمون آیلتس - مهارت Listening


 

در هر کدام از این کارگاههای ٢٠ ساعته شما با منابع معتبر برای آزمون آیلتس آشنا شده، تکنیک ها و تمرینهای متمرکز بر روی هر مهارت را به منظور بالاتر بردن شانس شما در گرفتن بالاترین نمره ها انجام داده، و از به روز ترین تغییرات و حقه های آزمون آیلتس با خبر خواهید شد.

 

منابع مورد استفاده در این کلاسها:

  • Complete Ielts Books (the base)

  • Active skills for Reading

  • Makkar Institute Compilations

  • Test your listening, BBC Podcasts, and…

 

لازم به ذکر است که این کارگاهها بهترین کمک را به عزیزانی خواهد کرد که دانش زبان انگلیسی را حداقل در حد متوسط دارا هستند، و یا دوره های طولانی کلاسهای زبان را در گذشته گذرانده اند (چه به صورت خودخوان چه آموزشگاهی) و می خواهند با استفاده از این دوره های فشرده به بهتر کردن مهارت هایشان کمک به سزایی کنند.

 

از هر نقطه ی دنیا که هستید به راحتی میتوانید در کلاسهای ما شرکت کنید و از هر جای دنیا پرداخت ریالی یا ارزی داشته باشید. هدف اصلی ما در خانه کجاست کمک به شما عزیزان است.

 

تاریخ و ساعت دوره ها

تاریخ شروع:  ١٧ دی / Jan 7 2023

روز و ساعتها:

روز و ساعت بعد از رزرو با شما هماهنگ خواهد شد.

هزینه ی هر دوره: ۱۰۰ دلار کانادا (پرداخت ارزی) معادل ٢,٧٠٠,٠٠٠ تومان (پرداخت ریالی) (تخفیف ٥٠ درصدی برای بلک فرایدی! از ١٥ نوامبر تا ٢٥ نوامبر هر ثبت نام ٥٠ درصد تخفیف خواهد داشت )

 

 

 

 

business-interview_edited_edited.jpg
Screen Shot 2022-08-21 at 10.27.33 PM.png

مدرس دوره | پردیس رضاپور

پردیس هستم. در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس میکنم. لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران دارم و در حال حاضر در دانشگاه پادووا ایتالیا ارشد دومم رو در رشته مطالعات انگلیسی میخونم. سابقه ۸ سال تدریس دارم، در این ۸ سال کلاس های کودک و نوجوان و بزرگسال رو در همه سطح های زبان تدریس کردم و عمیقا از این کار لذت میبرم. در کنار انگلیسی، زبان آلمانی و ایتالیایی رو هم یاد گرفتم چون به نظرم یه معلم باید خیلی فراتر از اون چیزی که تدریس میکنه بدونه.

IMG_1001.jpg

مدرس دوره | مریم بدرزاده

من مریم هستم، کارشناس مترجمی زبان انگلیسی باسابقه ۱۳ سال تدریس در زمینه دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی

  در سطوح مختلف نوجوانان و بزرگسالان. من ساکن ویکتوریای کانادا هستم . تدریس زبان در این سال ها  جزیی جدا نشدنی از زندگی من بوده و خوشحالم که در این مسیر میتونم با دوستان زیادی آشنا بشم وبخش کوچیکی از مسیرشون باشم.

لطفاً قبل از ثبت نام از لینک زیر نکاتی که قبل از ثبت نام باید بدانید را مطالعه کنید.