آموزش پایه ی زبان آلمانی - گروهی/خصوصی

کلاسهای گروهی ما با تمرکز بر روی یادگیری گرامر و دستور زبان آلمانی برای صحبت کردن بهتر و جا افتادن بهتر در جامعه ی آلمانی زبان طراحی سده و در تمامی سطوح کلاسهایی را برای کمک به عزیزان فراهم کرده ایم.

همگی کلاسهای گروهی ما نیمه خصوصی و بین ٣ تا ٦ نفره هستند تا بهترین بازده را برای عزیزان داشته باشند؛ اما چنانچه به کلاس خصوصی ١ تا ٢ نفره نیاز دارید لطفا در هنگام پر کردن فرم ثبت نام گزینه ی مربوطه را انتخاب کنید تا با شما در تماس باشیم. 

 

هزینه ی کلاسهای گروهی : 

هر ترم ٢٤ جلسه ای  150 دلار کانادا - معادل ٤ میلیون  تومان در صورت پرداخت ریالی 

هزینه ی کلاسهای خصوصی : بسته به تعداد جلسات و ساعت متغیر هست.

لطفا در هنگام پر کردن فرم ثبت نام سطح مورد نظر را انتخاب کرده، و اگر نیاز به تعیین سطح دارید گزینه ی مربوطه را بزنید.

 

تاریخ شروع دوره ها

تاریخ شروع:  ١٧ دی / Jan 7 2023

روز کلاسهای گروهی: شنبه - چهارشنبه ها و یکشنبه- سه شنبه ها (ساعتها بعد از رزرو با شما هماهنگ خواهد شد)

روز و ساعت کلاسهای خصوصی: بعداز رزرو با شما هماهنگ خواهد شد

 

سطوح و توضیحات هر کلاس: 

A1

زبان آموز پس از یادگیری قواعد ابتدایی و مهم زبان آلمانی و همین طور کلمات ساده و پرکاربرد میتواند خودش را معرفی کند، از علایق و عاداتش صحبت کند، با دیگران ارتباط برقرار کند و سوال بپرسد و به طور کلی از اصطلاحات رایج در مکالمات استفاده کند و ارتباطات اولیه را انجام دهد. مناسب برای تمامی عزیزانی که میخواهند در آلمان زندگی کنند و به کار و تحصیل بپردازند.

 

A2

در سطح A2 زبان آموز بعد از یادگیری قواعد پرکاربرد و ضروری زبان آلمانی و افزایش دانش لغات میتواند راحت تر ارتباط برقرار کند و در موقعیت های مختلف مثل خرید کردن ، سفر و .. به راحتی از آموخته هایش استفاده کند، منظور خودش را برساند و منظور فرد مقابل را درک کند
 

B1

در سطح B1 یادگیری بخش عمده قواعد زبان آلمانی تکمیل میشود و زبان آموز با گنجینه لغات پیچیده تری که کسب کرده میتواند متن ها و نامه هایی را در موضوعات مختلف شخصی و کاری بنویسد ، همچنین میتواند راحت تر در بحث ها شرکت کند و نظرات خودش را در مورد مزایا و  معایب موضوعات مختلف بیان کند، در این سطح زبان آموز می تواند سخنرانی و یا ارائه درباره 

موضوعات اجتماعی و .. داشته باشد و توانایی شنیداری و درک مطلب زبان آموز هم پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد کرد

B2

در سطح B2 زبان آموز می تواند جمله های پیچیده تری بسازد، با تسلط بیشتری در مکالمات و نوشته ها از این جملات استفاده کند و با گنجینه لغت مطلوبی که کسب کرده، میتواند متن های پیچیده و طولانی تری را بفهمد و نظر خودش را بیان کند. با توانایی شنیداری در این سطح، زبان آموز می تواند مکالمات افراد مختلف را در موضوعات مختلف دنبال کند و بفهمد. زبان آموز می تواند متن های طولانی تری نوشته و نظرات خودش را  با دلیل بیان کند و بنویسد.

business-interview_edited.jpg
PHOTO-2022-06-16-12-15-36_edited.jpg

مدرس دوره | مرضیه رضوی

مرضیه هستم. عاشق سفر کردن و کشف چیزهای جدید!

زبان آلمانی را در موسسه زبان گوته تهران یاد گرفتم و‌ تونستم با سطح B2 ، مدرک B2 زبان آلمانی موسسه گوته و آزمون Testdaf را با موفقیت کسب کنم.  در ادامه یک دوره آموزشی برای تدریس زبان آلمانی گذروندم و تدریس را آغاز کردم. در موسسه زبان گوته در آنکارا سطح C1 را به پایان رسوندم و همزمان تدریس آنلاین را ادامه دادم. در حال حاضر دانشجوی ارشد در آلمان هستم و  این شانس را دارم تا فرهنگ و زبان آلمانی را از نزدیک تجربه کنم! من عاشق زبان آلمانی هستم و با عشق و علاقه زیاد، دانشی که دارم رو منتقل می کنم!

WhatsApp Image 2022-07-30 at 1.13_edited.jpg

مدرس دوره | شکیبا یزدخواستی

من شکیبا یزدخواستی هستم دانش آموخته زبان آلمانی! درحال حاضر دانشجوی رشته Informatik در آلمان هستم. از سال 2019 بعد از کسب مدرک آزمون های B1, B2, C1 موسسه گوته تهران و ÖSD شیراز، با علاقه شروع به تدریس کردم. و تا به امروز به زبان آموزها در ایران و آلمان کمک کردم تا در یادگیری این زبان به پیشرفت برسند. امیدوارم افتخار این رو داشته باشم که در مسیر یادگیری زبان آلمانی در کنارتون باشم تا به بهترین شکل مفاهیم گرامری این زبان را‌ فرا بگیرید و حول محورش به بقیه مهارت ها (مکالمه، نوشتار، شنیدار و...) هم مسلط بشید.

لطفاً قبل از ثبت نام از لینک زیر نکاتی که قبل از ثبت نام باید بدانید را مطالعه کنید.