EHRB1531.jpeg

چگونه در دوره ها ثبت نام کنید!

برای پرداخت هزینه ی دوره هایی که رایگان نیستند بعد از ثبت نام لطفا ایمیل خود را چک کنید و پرداخت را کامل کنید. پس از پرداخت مبلغ، دوره های غیر رایگان ما را در دسترس شما قرار میگیرد.

مراحل ثبت نام

بعد از ثبت نام

دوره ها همگی به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار زوم (Zoom) انجام میشوند. برای شرکت در این دوره ها کافی است که در روز دوره از طریق لینکی که در ایمیل دریافت میکنید به دوره وصل شوید. نصب نرم افزار زوم اجباری نیست و اگر بر روی کامپیوتر/گوشی خود نرم افزار زوم ندارید از طریق لینک دریافتی میتوانید وصل شوید. احتمال نیاز به فیلترشکن از داخل ایران هست.

بعضی از سوالهای شما

از داخل ایران چطور پرداخت کنیم؟

بعد از رزرو جای خود در دوره، ایمیل و واتساپ خود را چک کنید. مراحل بعدی ثبت نام و شماره کارت برای انتقال پول در ایمیل/ واتساپ برای شما ارسال شده است. اگر تا 24 ساعت بعد از رزرو، ایمیل/ پیام در واتساپ دریافت نکردید با شماره پشتیبانی ما در تماس باشید

رزرو کردم اما ایمیل دریافت نکردم، قدم بعدی چیست؟

لطفا تمامی پوشه های ایمیل خود را چک کنید تا مطمئن شوید که ایمیل در پوشه ی ایمیلهای "مشکوک" دخیره نشده باشد. 
اگر تا 24 ساعت بعد از ثبت نام هنوز هم نه در واتساپ و نه در ایمیل اطلاعات مربوطه را دریافت نکردید با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید. 

از خارج از ایران هستم و حساب بانکی ایران ندارم، چطور پرداخت کنم؟

از طریق PayPal برای عزیزان خارج از ایران پرداختی موجود است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی ما در تماس باشید.

اگر به هر دلیلی نتوانیم در دوره ها شرکت کنیم میتوانیم وجه پرداختی را پس بگیریم؟

متاسفانه وجه پرداختی بعد از ثبت نام برگردانده نخواهد شد ؛ اگر شرایط خاصی مانع شرکت شما در روز دوره بود و اتفاق غیر منتظره ای افتاد لطفا حتما با شماره پشتیبانی ما که در ایمیل برایتان ارسال خواهد شد در واتساپ مکاتبه کنید تا در صورت امکان در دوره های آتی شما را بدون پرداخت وجه ثبت نام کنیم.

آیا بعد از دوره ویدیو ضبط شده ی آن را دریافت خواهیم کرد؟

به علت حفظ اطلاعاتی که ساعتها برای شما و دوستان شرکت کننده گرداوری شده و مخصوص فضای دوره طراحی شده از بازنشر آن معذوریم. اما مطمئنا در طول دوره اطمینان حاصل خواهیم کرد که تمامی مطالب برای شما کاملا تدریس شده باشد و شما با بالاترین بازدهی دوره را به اتمام برسانید.