top of page

کلاسهای پایه زبان انگلیسی

در سطوح مختلف

کلاسهای آنلاین پایه ی زبان انگلیسی ما برای عزیزانی طراحی شده که نیازبه یادگیری اصولی این زبان پرکاربرد و قدرتمند بین المللی دارند و تمایل دارند از راحتی اینترنت استفاده کنند و به بهترین اساتید از کشورهای مختلف دسترسی داشته باشند.

کلاسها بعد از انجام تعیین سطح بر اساس سطوح عزیزان تشکیل و بسته میشوند؛ در هر سطح با تمرکز بر روی مهارتهای مهم شنیداری، گفتاری و نوشتن و خواندن بر اساس آخرین متدهای روز ، زبان آموزان عزیز به ساختن پایه های قوی مهارت زبان انگلیسی خود میپردازند.

 

تمرکز این کلاسها بر روی گرامر و اصول درست زبان انگلیسی خواهد بود و برای عزیزانی که نیاز به یادگیری پایه ای مهارتهای مختلف در زبان انگلیسی دارند پیشنهاد میشوند.

طول هر ترم ٣ ماه و هر کلاس هفته ای ٢ جلسه در هفته برگزار میشود. کلاسها همگی نیمه خصوصی و بین ٣ تا ٦ نفره خواهند بود که بهترین بازده را برای عزیزان شرکت کننده داشته باشد.

روزها و ساعتها 

کلاسها در هر ترم ١٢ جلسه هستند که در ٦ هفته ی ٢ جلسه ای برگزار میشوند.

 

روزها و ساعتهای کلاسها معمولا عصر و شب به وقت تهران برگزار میشوند (معادل صبح و بعدازظهر های روزهای تعطیل به وقت تورنتو و یا عصر های روزهای هفته به وقت تورنتو؛ و همچنین عصر و شب به وقت اروپا)

بعد از اتمام تعیین سطح گزینه های مختلف کلاسها با شما به اشتراک گذاشته خواهد شد تا بهترین را بر حسب برنامه ی روزانه ی خود در کشور خود انتخاب کنید.

در صورتی که بعد از تعیین سطح روز و ساعتها هیچ کدام برای شما کار نکند هزینه ی اولیه ی رزرو به شما برگردانده خواهد شد.

 

تاریخ تعیین سطح 

 

در اسرع وقت بعد از رزرو اولیه با شما هماهنگ خواهد شد

 

مدت زمان هر تعیین سطح : ١٥ دقیقه به صورت مکالمه ی تصویری از طریق نرم افزار زوم/واتساپ

هزینه اولیه رزرو تعیین سطح : ١٥ دلار کانادا یا معادل ١١ یورو هست که اضافه بر هزینه ی کل نیست و جزیی از کل هست.

هزینه ی هر دوره ٢٤ جلسه ای: ١٨٠ دلار کانادا (معادل حدود ١٢٥ یورو)

business-interview_edited_edited.jpg
Screen Shot 2022-08-21 at 10.27.33 PM.png

مدرس دوره | پردیس رضاپور

پردیس هستم. در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس میکنم. لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران دارم و در حال حاضر در دانشگاه پادووا ایتالیا ارشد دومم رو در رشته مطالعات انگلیسی میخونم. سابقه ۸ سال تدریس دارم، در این ۸ سال کلاس های کودک و نوجوان و بزرگسال رو در همه سطح های زبان تدریس کردم و عمیقا از این کار لذت میبرم. در کنار انگلیسی، زبان آلمانی و ایتالیایی رو هم یاد گرفتم چون به نظرم یه معلم باید خیلی فراتر از اون چیزی که تدریس میکنه بدونه.

05170645-6ad3-4684-9061-6f24edc68038.jpg

مدرس دوره | حسن شاکری

من حسن هستم ساکن بوداپست. ۴ سال سابقه تدریس گرامر و مکالمه زبان انگلیسی و همچنین کلاس های آمادگی آزمون های استاندارد     ESL / Origó را به دانشجویان غیر ایرانی دارم. یاد گیری مستمر و به روز بودن دانسته هام خیلی برام اهمیت داره و خوشحالم که در این مدت با استفاده از تکنیک های مختلف تدریس تونستم همراه دانشجویانم و شاهد پیشرفت اونها در سطوح و سنین مختلف باشم. در طول کلاس هام، افزایش سطح اعتماد به نفس دانشجویان در مکالمات روزمره انگلیسی همیشه یکی از اولویت‌های من هست.

IMG_1001.jpg

مدرس دوره | مریم بدرزاده

من مریم هستم، کارشناس مترجمی زبان انگلیسی باسابقه ۱۳ سال تدریس در زمینه دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف نوجوانان و بزرگسالان. من ساکن ویکتوریای کانادا هستم . تدریس زبان در این سال ها  جزیی جدا نشدنی از زندگی من بوده و خوشحالم که در این مسیر میتونم با دوستان زیادی آشنا بشم وبخش کوچیکی از مسیرشون باشم.

سطوح مختلف کلاسهای پایه زبان انگلیسی در خانه کجاست

 

۱.سطح مبتدی:

به طور کلی شروع سطوح زبان از سطح مبتدی می باشد و زبان آموزانی که هیچ گونه پس زمینه ای از زبان ندارد و یا از دانش اندکی برخوردار می باشند آموزش زبان انگلیسی را از این سطح آغاز خواهند کرد. در پایان این سطح انتظار می رود زبان آموزان قادر به درک و استفاده از اصطلاحات روزانه و عبارات بسیار پایه برای کاربرد نیازهای اولیه باشند. همچنین می توانند در موارد روزمره به برقراری ارتباط و مکالمه بپردازند. قادر به دادن اطلاعات در مورد گذشته خود و دیگران و نیز محیط اطراف و مسائل و نیازهای ضروری هستند.

۲.سطح متوسط :

 در این سطح زبان آموزان توانایی درک نکته یا موضوع اصلی مباحث معمول مرتبط با کار، مدرسه، تفریحات، اوقات فراغت و … را خواهند داشت. قادر به کنترل موقعیت های ساده برای برطرف کردن نیاز خود مثلا در زمان مسافرت در یک کشور انگلیسی زبان خواهند بود. زبان آموزان قادر به نوشتن متن های ساده معنی دار در مورد موضوعات آشنا و ساده در مورد موارد شخصی و مورد علاقه خود هستند. قادر به شرح تجربیات، رخدادها، رویاها و آرزوها و اهداف خود بوده و نیز قادر به ذکر دلایل و توضیحات در مورد برنامه ها و ایده ها و نظرات خود می باشند.

۳.سطح پیشرفته :

زبان آموزان با ورود به این سطح در حال تکمیل اطلاعات و توانایی های خود در زبان انگلیسی می باشند و در پایان این سطح می توانند نتایج مطلوبی را در آزمون های بین المللی کسب نمایند. در این سطح زبان آموزان قادر به درک متون طولانی و پیچیده و فهم معانی ضمنی خواهند بود. همچنین می توانند با تسلط بالایی در لحظه بدون کمترین مشکلی در بیان و استفاده کردن از عبارات و اصطلاحات مناسب به بیان منظور خود بپردازند، قادر به استفاده از زبان به صورت منعطف و موثر در زمینه های اجتماعی، آکادمیکی و تخصصی هستند و در مورد موضوعات پیچیده قادر به نوشتن متونی شفاف با ساختاری درست و با جزئیات متنوع می باشند.  تسلط بر زبان و دقت آن ها در استفاده از زبان در سطح بالایی قرار گرفته و در برخی مواقع نزدیک به افراد بومی خواهند بود.

لطفاً از لینک زیر نکاتی که قبل از ثبت نام باید بدانید را مطالعه کنید.

bottom of page