top of page

 آموزش پایه زبان فرانسه - گروهی/ خصوصی

این کلاس ها در تمامی سطوح از A1 تا B2 برای ثبت نام باز هستند. در این کلاسها علاوه بر گرامر، مکالمه و مهارت شنیداری، روی توانایی نوشتاری زبان آموز نیز کار می شود و در سطوح بالاتر علاوه بر یادگیری قوانین مربوطه روی لهجه ی زبان آموزان نیز بسیار کار خواهد شد تا به خوبی مانند یک بومی زبان صحبت کنند.

از منابعی چون چکیده ی کتابهای متعدد، پادکستهای فرانسوی، ویدیوهای یوتوب و فایل های صوتی آموزشی در کلاس برای کار روی مهارتهای شنیداری و بعضا خواندن شما استفاده خواهد شد.

کلاسهای گروهی ما همگی نیمه خصوصی و بین ٣ تا ٦ نفره هستند تا بهترین بازده را برای عزیزان داشته باشند؛ اما چنانچه به کلاس خصوصی ١ تا ٢ نفره نیاز دارید لطفا در هنگام پر کردن فرم ثبت نام گزینه ی مربوطه را انتخاب کنید تا با شما در تماس باشیم. 

هزینه ی کلاسهای گروهی : 

هر ترم ٢٠ جلسه ای  150 دلار کانادا

هزینه ی کلاسهای خصوصی : بسته به تعداد جلسات و ساعت متغیر هست.

لطفا در هنگام پر کردن فرم ثبت نام سطح مورد نظر را انتخاب کرده، و اگر نیاز به تعیین سطح دارید گزینه ی مربوطه را علامت بزنید.

روز و ساعتها:

 

روزها و ساعتهای کلاسها معمولا عصر و شب به وقت تهران برگزار میشوند (معادل صبح و بعدازظهر های روزهای تعطیل به وقت تورنتو و یا عصر های روزهای هفته به وقت تورنتو؛ و همچنین عصر و شب به وقت اروپا)

بعد از اتمام ثبت نام در وبسایت، گزینه های مختلف کلاسها با شما از طریق ایمیل/واتساپ به اشتراک گذاشته خواهد شد تا بهترین را بر حسب برنامه ی روزانه ی خود در کشور خود انتخاب کنید.

در صورتی که بعد از تعیین سطح روز و ساعتها هیچ کدام برای شما کار نکند هزینه ی اولیه ی رزرو به شما برگردانده خواهد شد.

business-interview_edited_edited_edited.jpg
WhatsApp Image 2022-12-18 at 6.53.30 PM.jpeg

مدرس دوره | سعیده ملک زاده- ساکن مونترال

سعیده از حدود سال 2011 تدریس و سوپروایزری زبان فرانسه را در مجتمع فنی تهران شروع کرده و در طول سالهایی که در ایران بوده در موسسه سینا، و قطب راوندی تهران هم سابقه ی کار دارد. سعیده تنها دو ماه بعد از مهاجرت به مونترال در دو کالج معتبر مشغول تدریس زبان فرانسه شد و هم اکنون هم ساکن مونترال کاناداست. متد تدریس سعیده بر اساس تقویت هر مهارت به شکل جداگانه است و مباحث شنیداری و گفتاری با هم تلفیق شده و با چاشنی فرهنگ آمیخته تا زبان آموزان در کوتاه مدت به بهترین شکل به زبان زیبای فرانسه مانند بومی ها مسلط باشند. 

photo Sara France et Iran.jpg

مدرس دوره | سارا دانشیان - ساکن فرانسه

سارا از حدود سال 1997 در ایران و بعد هم در فرانسه به تدریس فرانسه در سطوح مختلف مشغول بوده و تمام عشق و علاقه ی کاریش درس دادن فرانسه هست. سارا کارشناس ارشد زبان فرانسه هست و از مدرسه های فرانسوی بگیر تا برای آزمونهای DELF و TEF همه و همه رو به بهترین شکل درس میده. کلاسهای سارا بر محور نیاز زبان آموزان و مشارکت آنها در کلاس برنامه ریزی شده و در طول کلاس ها با بستر  فرهنگی کشور فرانسه آشنایی بیشتری پیدا می کنید.

شبنم شیعتی فرد_edited.jpg

مدرس دوره | شبنم  شیعتی فرد

شبنم از سال 2019 به صورت حرفه ای به تدریس زبان فرانسه مشغول هست و بیش از هزار ساعت به زبان آموزان ایرانی و غیر ایرانی زبان فرانسه تدریس کرده؛ وی لیسانس ادبیات فرانسه و فوق لیسانس آموزش فرانسه از دانشگاه اصفهان را دارد و متد تدریسش بسیار جذاب و خلاقانه هست.

لطفاً از لینک زیر نکاتی که قبل از ثبت نام باید بدانید را مطالعه کنید.

bottom of page