چگونه در دوره ها ثبت نام کنید!

برای پرداخت هزینه ی دوره ها بعد از ثبت نام لطفا ایمیل خود را چک کنید و پرداخت را کامل کنید. پس از پرداخت مبلغ، ثبت نام شما تکمیل شده است.

مراحل ثبت نام

بعد از ثبت نام

دوره ها همگی به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار زوم (Zoom) و بعضا توسط گوگل میت انجام میشوند. برای شرکت در این کلاس ها کافی است که در روز مورد نظر از طریق لینکی که در ایمیل دریافت میکنید به کلاس وصل شوید. نصب نرم افزار زوم اجباری نیست و اگر بر روی کامپیوتر/گوشی خود نرم افزار زوم ندارید از طریق لینک دریافتی میتوانید وصل شوید. احتمال نیاز به فیلترشکن از داخل ایران هست.

بعضی از سوالهای شما

از داخل ایران چطور پرداخت کنیم؟

بعد از رزرو جای خود در دوره، ایمیل و واتساپ خود را چک کنید. مراحل بعدی ثبت نام و شماره کارت برای جا به جایی پول در ایمیل/ واتساپ برای شما ارسال شده است. اگر تا ٢٤ ساعت بعد از رزرو، ایمیل/ پیام در واتساپ دریافت نکردید با شماره پشتیبانی ما در تماس باشید

رزرو کردم اما ایمیل دریافت نکردم، قدم بعدی چیست؟

لطفا تمامی پوشه های ایمیل خود را چک کنید تا مطمئن شوید که ایمیل در پوشه ی ایمیلهای "مشکوک" دخیره نشده باشد. 
اگر تا ٢٤ ساعت بعد از ثبت نام هنوز هم نه در واتساپ و نه در ایمیل اطلاعات مربوطه را دریافت نکردید با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید. 

از خارج از ایران هستم و حساب بانکی ایران ندارم، چطور پرداخت کنم؟

بعد از ثبت نام لینک پرداخت از طریق PayPal برای عزیزان خارج از ایران در صفحه تایید ثبت نام و ایمیل ارسال شده پس از ثبت نام موجود است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی ما در تماس باشید.

اگر به هر دلیلی نتوانم یک جلسه را شرکت کنم آیا جایگزینی هست؟

بسته به تعداد کلاسهای موجود در سطح زبان شما احتمال اینکه بتوانید در کلاس دیگری شرکت کنید ممکن است وجود داشته باشد؛ با استاد خود در این زمینه در تماس باشید.

آیا پی دی اف کلاسها در اختیارم قرار خواهد گرفت؟

کلاسها مکالمه محور هستند و به حضور ١٠٠% شما در کلاس نیاز هست. احتمال وجود پی دی اف در این کلاسها بسیار کم هست اما در صورت اراِیه ی استاد حتما بعد از کلاس هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.